czwartek, 19 marca 2015

7 lat Irminastyle

Dacie wiarę, że jestem z Wami już 7 lat?! 
Mnie samej nie chce się wierzyć, jak ten czas szybko leci! Założyłam swojego bloga Irminastyle jako osiemnastolatka i nie miałam świadomości, jak bardzo wpłynie on na moje życie. Ze względu na to, co blogowanie i szycie dało mi przez te wszystkie lata, muszę przyznać, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Mimo, iż jestem już dorosłą kobietą i w tym roku stuknie mi 26 lat, to nie widzę powodu aby się z Wami rozstawać! :) Prowadzenie bloga jest dla mnie naturalnym elementem codzienności, więc całkiem możliwe, że nie przestanę tego robić, aż do mojej (mam nadzieję) starości! :D
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że przez te lata mój blog ewoluował pod względem tematycznym, nie skupiam się już tak jak kiedyś na szyciu, bo jak dobrze wiecie, poświęcam się aktualnie mojemu życiu w Portugalii, ale nawet nie macie pojęcia jak bardzo mi tego brakuje! Tworzenie ubrań oraz akcesoriów, które wcześniej się samej wymyśliło, jest tym co sprawia mi ogromną radość i frajdę!  Z tego też względu, mimo iż wykorzystuję mój czas w Porto najaktywniej jak mogę, nie mogę się już troszkę doczekać powrotu do Polski i kiedy to ponownie zasiądę do mojej maszyny i odwiedzę ulubiony sklep z tkaninami. Wiedzcie jednak, że przez ten cały czas kiedy nie szyję, magazynuję w swojej głowie przeróżne pomysły i inspiracje! :)
Jednak podsumowując, w tej chwili jestem naprawdę szczęśliwa! Mam możliwość częstych podróży, mieszkam za granicą w pięknym miejscu, a do tego jestem otoczona wspaniałymi ludźmi :)
Dziękuję Wam również, że tu zaglądacie, tym bardziej, że wiem, że są tu osoby które odwiedzają mnie od moich samych początków! Życzę nam kolejnych siedmiu lat razem! :)

Wasza Irmina


          

Miejsce: Plaża w Granja. Portugalia.

3 komentarzy:

  1. Jestem podrażnieniem 7 lat, gratuluje :)
    Piękne zdjęcia !

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję rocznicy :) Bardzo lubię przeglądać Twojego bloga, więc życzę kolejnych :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE