środa, 3 stycznia 2018

01.01.2018

Witam Was serdecznie w nowym roku 2018 :) ! Mam nadzieję, że rozpoczęliście ten nowy okres z pięknymi wspomnieniami i z pozytywnym nastawieniem tak jak i ja ;).
Osobiście, nie przepadam za noworocznymi podsumowaniami, ani postanowieniami, gdyż niezależnie od aktualnie panującej pory roku mam przed sobą wytyczone cele, które skrupulatnie  z większym lub mniejszym powodzeniem realizuję, także może od razu przejdę do dzisiejszej stylizacji :).
Ostatnich kilka dni na przełomie roku udało mi się spędzić w mojej ukochanej Warszawie, skąd wyprowadziłam się już w sumie ponad 6 lat temu, ale nadal czuję się jak w domu. W międzyczasie udało mi się również na miejscu sfotografować zestaw z nowym sweterkiem z perełkami ze sklepu SheIn, który na pewno będę bardzo często nosić tej zimy, tak jak w tym przypadku ze spódnicą z wysokim stanem mojego autorstwa. Rzeczywistość jest taka, że mam już w połowie rozpoczętą nową autorską spódnicę i jeśli się uda, to prawdopodobnie zaprezentuję ją Wam w końcu na blogu właśnie z tym sweterkiem. Póki co, w tym wypadku do całości dobrałam błyszczącą kolię Rosegal oraz muszkieterki za kolano ze sklepu Czasnabuty.

TRANSLATE
SPÓDNICA: IRMINASTYLE | Sweter: SheIn | Płaszcz: second hand + DIY | Kozaki: Czasnabuty | Kolia: Rosegal          

5 komentarzy:

  1. Świetny zestawik! Przepiękny sweterek ♡

    OdpowiedzUsuń
  2. cały zestaw bardzo mi się podoba a sweterek masz uroczy:)

    OdpowiedzUsuń
  3. płaszcz jest cudny, ale ta moda na perełki to jeden z niewielu trendów który mnie przekonuje:)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE