czwartek, 23 maja 2013

KONKURS! Wygraj bon o wartości 300zł do wykorzystania w sklepie E-BIELIZNA.PL


Moje Drogie, o tym jak niezwykle ważna jest prawidłowo dobrana bielizna pisałam na tym blogu już kilkukrotnie. Odpowiednio dobrany biustonosz nie tylko pięknie podkreśla nasz biust, ale pozwala nam zachować zdrowie oraz ładny wygląd piersi, przy zachowaniu najwyższego poziomu komfortu i wygody.
Oczywiście ważne są również względy estetyczne, piękny komplet bielizny może odegrać istotną rolę w zyskaniu pewności siebie i podniesieniu naszej samooceny, w przeróżnych sytuacjach ;)

Na początku tygodnia zostałam zaproszona przez sklep e-bielizna.pl do jednego ze sklepów stacjonarnych firmy w Poznaniu. 
E-bielizna.pl jest jednym z największych bieliźnianych sklepów internetowych w Polsce, oferującym bogaty wybór bielizny, strojów kąpielowych oraz kolekcje nocne. 
Ja odwiedziłam salon w Kupcu Poznańskim, gdzie profesjonalne brafitterki chętnie pomogą klientkom w doborze prawidłowego rozmiaru bielizny, a oferta jest naprawdę szeroka i atrakcyjna cenowo. Co ważne, w sklepie znajdziecie szeroką rozmiarówkę, więc nawet osoba o tak nietypowej figurze jak moja, znajdzie coś dla siebie. Wybrałam więc dwa piękne komplety bielizny marki Triumph :) 
Wraz z firmą e-bielizna.pl przygotowaliśmy również dla Was atrakcyjny konkurs, o którego szczegółach opowiem Wam poniżej :)


UWAGA!
Wraz z ze sklepem e-bielizna.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs z bardzo atrakcyjną nagrodą.
Do wygrania jest bon o wartości 300zł, do wykorzystania w sklepie internetowym, lub w jednym z trzech salonów stacjonarnych firmy w Poznaniu (adresy sklepów na samym dole).

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

JAK WYGLĄDAŁBY ZAPROJEKTOWANY PRZEZ CIEBIE WYMARZONY STRÓJ KĄPIELOWY?

Na Wasze odpowiedzi czekam w komentarzach pod tym postem. Proszę w nich również zawrzeć: adres mailowy oraz imię z pierwszą literą nazwiska. Liczę na Waszą kreatywność i ciekawe opisy! :)

Konkurs trwa do 5 czerwca włącznie, zwycięzca zostanie ogłoszony na blogu w ciągu trzech dni od jego zakończenia. Osoby które będą starały się oszukiwać we wszelaki sposób, zostaną zdyskwalifikowane z udziału.

Ponadto, sponsor nagrody przygotował dla moich czytelników zniżkę na cały asortyment!
Na hasło: irminastyle , każdy z Was otrzyma rabat 15%. Hasło należy wpisać podczas zakupów w sklepie internetowym e-bielizna.pl, w koszyku, w polu Kod Promocji. Obowiązuje on również w sklepach tradycyjnych, do 6 czerwca!

Życzę powodzenia! :)))

Adresy sklepów:


Salon bielizny
CH Kupiec Poznański
Pl. Wiosny Ludów 2 paw. 015 Poznań

Salon Triumph
C.H. M1 w Poznaniu
ul. Szwajcarska 14 Poznań

Salon bielizny
ul. Słowiańska 38 C Poznań