czwartek, 1 stycznia 2015

Mój 2014

Dzisiejszy wpis jest wpisem nr 501 na tym blogu! Jestem z Wami już prawie 7 lat i aż trudno uwierzyć w to, jak ten czas szybko leci! :) W 2014 spełniłam kilka ze swoich marzeń, a co najważniejsze nie siedziałam bezczynnie, tylko sama czynnie dążyłam do ich realizacji. Pamiętajcie: nic samo się nie zrobi, wszystko jest do osiągnięcia za sprawą własnych chęci, determinacji oraz z wykorzystaniem umiejętności skutecznego planowania. Nie wiem jak Wy, ale ja chcę mieć co wspominać na starość, nie chcę przespać swojego życia, tylko nieustannie zdobywać nowe doświadczenia :).
W roku 2014 postawiłam na podróże. Moja ubiegłoroczna wyprawa do Hong Kongu pokazała mi jak bardzo potrzebuję sporych wyzwań! Tym samym wyjechałam na stypendium zagraniczne do Portugalii i dowiedziałam się, jak to jest mieszkać i studiować za granicą. W tym roku odwiedziłam w sumie 5 europejskich stolic, byłam w kilku krajach, odważyłam się również pojechać z Poznania do Amsterdamu autostopem! :) Należałam do rady studenckiej mojej uczelni, byłam przewodniczącą komisji wyborczej podczas wyborów do Europarlamentu, jedna z moich stylizacji została wyróżniona przez brytyjski Vogue, uszyłam setki rzeczy, w tym część podczas warsztatów prowadzonych przez Macieja Sieradzkiego i nieustannie próbuję czegoś nowego. 
Zdaję sobie sprawę, że z powodu mojego wyjazdu, mój blog trochę ucierpiał, nie mam również możliwości szycia nowych, autorskich rzeczy, ale właśnie na ten moment mojego życia, ten kilkumiesięczny pobyt na Erasmusie jest mi naprawdę potrzebny :). Cieszę się, że wiem czego chcę i mam plany na nadchodzące lata. 

W 2015 roku mianowicie, chciałabym...

--> Do końca lipca, odwiedzić: 
- Madeirę
- Fuertaventurę
- Ibizę
- Majorkę
- Maroko
- południe Portugalii (rejon Algarve)
- Londyn <?>
--> Sierpień:
- powrót na stałe do Polski
- zapisać się na siłownię (dupa w Portugalii rośnie niestety)
--> Październik: 
- obrona pracy magisterskiej
- zapisać się na kolejne studia <?>
--> Grudzień: 
- odwiedzić Dubai


Oczywiście świat jest nieprzewidywalny i NIGDY nie wiadomo co się wydarzy w najbliższym czasie! Mam 25 lat i jestem nadal młoda, ale życie nauczyło mnie już, że często najbardziej spontaniczne decyzje są najlepsze, nie można siedzieć bezczynnie w domu, tylko starać się rozwijać, poznawać nowych ludzi i obce kultury, bo marzenia same się nie spełniają!!! :)

Życzę Wam, aby Wasz 2015 rok obfitował w nowe, cudowne doświadczenia, był ubogi w problemy i przyniósł Wam wiele radości! ;)


MOJE ULUBIONE STYLIZACJE Z 2014:


          

4 komentarzy:

 1. O rany ale Ci zazdroszczę:) Też bym chciała tyle podróżować, ale niestety za małą mam pensje na tyle podróży:( Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. ambitne te plany na nadchodzący rok! spełnienia kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Ambitne plany, życzę żebyś cały rok miała tyle energii i zapału ile zawarłaś w tym pości! :)
  Oby wszystko się spełniło i było dużo przygód!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale Ci zazdrościmy tych wyjazdów *_*

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE