piątek, 6 marca 2015

Instagram mix: styczeń - luty '15

Tym razem pora na mały przegląd tego, co działo się u mnie w ciągu minionych dwóch miesięcy. Praktycznie cały styczeń poświęciłam na naukę i biurokrację, dzięki której mogę zostać w Portugalii drugi semestr. W lutym jednak wróciłam do swojego intensywnego trybu życia i wybrałam się na super inspirującą wycieczkę do Maroka, o której oczywiście opowiem Wam tu w stosownym czasie. Na początku nie cierpiałam Porto i Portugalii, ale z czasem zmieniłam swoje zdanie na temat tego kraju. Poza tym nie przypominam sobie, kiedy byłam aż tak mocno i długo szczęśliwa. Być może nawet nigdy!
Planuję też zakup nowej maszyny do szycia! Chciałabym ją zamówić w Polsce, tak aby czekała na mnie po powrocie (za pewne na koniec lipca). Już nie mogę się doczekać kiedy do niej zasiądę, o mam w głowie mnóstwo pomysłów! Oprócz tego w Porto jest naprawdę mnóstwo sklepów z tkaninami. Planuję pewnego dnia wybrać się na mały tour po wszystkich mi znanych i kupić sporo tkanin, z których będę szyła już w Polsce! Ahh, jestem naprawdę podekscytowana tym rokiem! Mam wielkie plany, a do tego sporo czasu wolnego, gdyż w tym semestrze będę chodziła na uczelnię... tylko raz w tygodniu! :D Póki co, żyć nie umierać! Naprawdę polecam Wam Erasmusa, aktualnie przeżywam największą przygodę swojego życia! :D

P.S. Wpadajcie na mój Instagram!!! Jeśli możecie polecić mi zakup jakiegoś konkretnego modelu maszyny to jestem bardzo ciekawa Waszych sugestii! :)

1-3. Fes / Maroko. 4. Camel selfie!

5. Gdzieś w Maroko, podczas postoju. Oaza. 6-8. Wycieczka wielbłądami po Saharze. Maroko.
9. Meczet w Marrakeszu. 10. Mój hotel tuż obok pustyni Sahara. Merzouga / Maroko.
11. Niesamowity Marrakesz i jeden z widoków, które zapamiętam do końca życia! 12. Jemaa el-Fnaa, czyli główny plac w Marrakeszu. 13. Henna oraz moje imię w języku arabskim. 14. Jeden z parków w Marrakeszu, W oddali niesamowity widok na wysokie góry Atlas.

15. W pałacu w Marrakeszu. 16. Z arabskiego marketu! 17. Jedna z przepięknych fontann w Rabat. 18. Rabat.

19. Rabat, oraz niesamowite drzwi w moim ulubionym kolorze :). 20. Przerwa na trasie, czyli Faro w Portugalii. 21-22. Gotowe na Maroko!!!


23. Po kolejnych zakupach w Primarku, ehh. Nie mam pojęcia jak ja potem wrócę z tym wszystkim do Polski! 24. Mój nowy zakup, czyli torebka Michael Kors oraz portfel DKNY. Niestety czekają na mnie w Polsce. Jak widać mój brat już próbuje je przehandlować! 25. Tłusty czwartek w Porto. 26. Ratusz w Porto. 

27. Nowe szpilki. 9€ / Primark. 28. Niesamowity widok na Porto. Palacio de Cristal. 29. Stylizacja dnia. 30. Poranek w Portugalii. 
31. Mój nowy pokój w Portugalii <3. 32. Pierwszy zachód słońca widoczny z okna mojego pokoju. 5 piętro. 33. Angielskie krany w moim nowym mieszkaniu, Raczej nie zaznam tu letniej wody. 34. Przeprowadzka. Moje wszystkie rzeczy, a będę miała ich coraz więcej! :(

35. Porto. 36. Stylizacja dnia. 37-38. Dzień nad oceanem. 

39. Porto wieczorami. 40. Paczka z domu!!! :D. 41. Selfie jeszcze w starym pokoju. 42. Moje najlepsze koleżanki w Porto, czyli Agnieszka z Polski, oraz Gaby z Meksyku.

43. Przed wyjściem na imprezę. 44. Ja i moja koleżanka Agnieszka R. Pozdrawiam!!! :). 45. Ocean. 46. Aktualnie czytane.

          

1 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE