sobota, 15 kwietnia 2017

NEW IN: Srebrna bransoletka na skórzanym pasku Soufeel

Tym razem chciałam się pochwalić moim nowym nabytkiem, jakim jest przeurocza bransoletka Soufeel. Uwielbiam biżuterię i ubrania, które można personalizować i dostosowywać do własnych upodobań, dlatego też bransoletki z charmsami tak bardzo trafiają w mój gust. 
Jest to moja druga bransoletka tej marki, którą noszę bardzo często, jednak tym razem nauczona na własnych błędach sprawiłam sobie stoper, aby zawieszki zawsze zostały na swoim miejscu. 
Nie da się ukryć, że większość charmsów ma swoje symboliczne znaczenie, takie jak koniczyna (bo każdemu z Nas przyda się odrobina szczęścia, prawda?), mój znak zodiaku, lub koralik z napisem Confidence (pewność siebie jest na pewno jedną z moich głównych cech). Wszystkie elementy są stworzone ze srebra próby 925 oraz kamieni Swaroskiego. Jako bazę swojej bransoletki wybrałam tym razem wersję z plecionej skóry naturalnej. 
Nic, tylko nosić :).

UWAGA!
Zamawiając elementy bransoletki przez oficjalną stronę Soufeel z użyciem kodu SHS10 otrzymacie 10% zniżki! Przesyłka na terenie całego świata jest darmowa. W ciągu 365 dni od dokonania zakupu możecie również dokonać zwrotu lub wymiany. Kod jest ważny do 31 czerwca 2017r.

TRANSLATE


          

0 komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE