czwartek, 24 października 2019

30

Lada chwila ruszam w pierwszą od ponad roku podróż, która będzie jednocześnie połączona ze świętowaniem moich... 30 urodzin! Będę je obchodziła w poniedziałek, ale ze względu na to, iż nie będę miała dostępu do komputera, publikuję już dzisiaj moją najnowszą stylizację z koronkową błękitną sukienką SHEIN
Czas strasznie szybko leci i być może na jakieś większe refleksje najdzie mnie w urodzinowy poranek, w końcu stuknie mi okrągła liczba i to ta z trójką z przodu. Jeszcze tak niedawno swoje 25 urodziny obchodziłam na Erasmusie w Porto, 26 w Wilnie, a teraz 30 spędzę w Wenecji z moim ukochanym. 
Myślę, że jestem aktualnie w dobrym miejscu swojego życia, mam super pracę, pasje, plany na przyszłość, które będę miała z kim dzielić. Nie marnuję swojego życia, bo kocham je ponad wszystko. Jestem szczęśliwa i to właśnie szczęścia życzę wszystkim moim  czytelnikom w moje trzydzieste urodziny! :)

Cały czas mam dla Was kupon uprawniający do rabatu w wysokości 15% przy zakupach powyżej 59$ w sklepie SHEINSkładając zamówienie należy wpisaćQ4irmi15 (ważny do 31 grudnia b.r.).

TRANSLATE
Sukienka: SHEIN | Torebka: Michael Kors | Zegarek: Daniel Wellington | Buty: Czasnabuty | Kolczyki: Zaful           

6 komentarzy:

 1. Przepiękna sukienka
  Pasuje Ci taki błękit

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć,
  Wszystkiego najlepszego! W życiu bym nie powiedziała, że masz 30 lat. Wyglądasz na maks 20... :)
  Pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 3. Erasmus Porto! Ja też tam jadę. Powiedz proszę, co można tam zwiedzić i jak z cenami? Da się wyżyć? xD

  OdpowiedzUsuń
 4. 30 lat?! Wyglądasz przynajmniej o pięć lat mniej. Widać masz dobre geny. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Irmina, nie rezygnuj z pasji i marzeń. Dorosłość jest trochę smutna pod tym wzgledem, że porzucamy gdzies te swoje marzenia na rzecz doroslych spraw, bo tak trzeba, bo juz nie wypada inaczej. Szkoda:(

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE