niedziela, 23 czerwca 2013

Gala finałowa Dekoral Fashion Awards


Właśnie dobiegła końca pierwsza edycja prestiżowego konkursu dla młodych projektantów Dekoral Fashion Awards. 6 czerwca w Soho Factory w Warszawie podczas uroczystej gali ogłoszono zwycięzców. Najlepszy okazał się Robert Czerwik, a wyróżnienia przyznano Marcie Twarowskiej i Jakubowi Pieczarkowskiemu.
Dekoral Fashion Awards to konkurs organizowany przez markę farb Dekoral. Projekt związany jest z modą, a do udziału w nim zaproszono młodych projektantów. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu kolekcji nawiązującej do najnowszej palety barw Dekoral Fashion 2013.
Eliminacje do konkursu trwały od lutego tego roku, a w trakcie ich trwania, jego uczestnicy poddawani byli kolejnym selekcjom. Po etapie zgłoszeniowym jury w składzie Lidia Popiel, Andrzej Foder i Bartek Żurowski wybrało 50 najciekawszych prac. Na kolejnym etapie do aktywnego udziału w konkursie zaproszeni zostali internauci. Ich głosami wyłoniono TOP20 projektantów. 6 maja półfinałowa dwudziestka spotkała się z jury, aby zaprezentować uszyte przez siebie kreacje. Efektem tego spotkania był wybór przez jury TOP10 najlepszych projektantów do finału konkursu. Podczas uroczystej gali 6 czerwca, finaliści zaprezentowali w pokazie specjalnie przez siebie przygotowane na ten dzień kreacje. Event z udziałem gwiazd i mediów poprowadzili Joanna Krupa i Olivier Janiak. Najlepsza trójka projektantów otrzymała nagrody pieniężne: 20 tys. zł za I miejsce dla Roberta Czerwika i po 2,5 tys. za wyróżnienia dla Marty Twarowskiej i Jakuba Pieczarkowskiego.
Która kolekcja podoba Wam się najbardziej? :)

TRANSLATE
Robert Czerwik

Marta Twarowska

Jakub Pieczarkowski

Relacja foto z konkursu i sylwetki finalistów na www.df-awards.pl
Filmik z gali finałowej TU
Kto wie, może w którejś edycji i ja spróbuję swoich sił? :)

Aleksandra Kucharczyk

Aneta Zielińska

Zuzanna Szamocka

Jakub Haber

Anna Żółtowska

Ola Kowałko

Kinga Rzeplińska

Zdj: materiały prasowe

4 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE