wtorek, 7 czerwca 2016

NEW IN: Srebrna bransoletka z zawieszkami Soufeel

Od dawna w sumie nie ucieszyłam się aż tak bardzo na widok bransoletki, jak właśnie tej marki Soufeel! Od jakiegoś czasu zaczęłam już porzucać biżuterię z koralików i stawiam na srebro, także bardzo się cieszę, że stałam się posiadaczką tego małego cuda.
Tego typu bransoletki modułowe stały się w ostatnim czasie bardzo popularne, ale nie dziwię się ich sukcesu, gdyż kreowanie własnej tego typu biżuterii naprawdę może wciągać! Każda z nas może  w ten sposób stworzyć sobie wyjątkową i spersonalizowaną ozdobę, a w dodatku wysokiej jakości (srebro próby 925), uroczą i trwałą. Ja na początek wybrałam sobie 5 zawieszek, które symbolizują moje upodobania i trafiają w moją estetykę. Pominęłam kolorowe, emaliowane charmsy i skupiłam się na tym, aby moja wersja bransoletki była bardziej uniwersalna i klasyczna. Oczywiście mój pierwszy wybór padł na zawieszkę z małym samolotem, który ma symbolizować moją naturę podróżnika, a następnie na uroczą ośmiornicę, która przypomina mi o wakacjach. Szczególnym względem darzę również zawieszkę w kształcie serca z... nadrukowanym zdjęciem mojego drugiego domu, czyli ukochanego Porto! Mam nadzieję, że uda mi się tam zawitać jeszcze w tym roku, jednak póki co, będę ten mały symbol przywiązania nosiła przy sobie. Myślę również, że możliwość umieszczenia wybranego napisu i graweru na zawieszce to super interesujący pomysł. Zapewne gdybym była w związku wstawiłabym tam foto swojego kochanego, ale póki co nie pozostaje mi nic innego jak kierowanie swoich uczuć w innym kierunku, haha :D.
Jedyny minus tego typu bransoletki jest fakt, że zawieszki mogą dosyć łatwo wypaść przy otwieraniu, także trzeba uważać, ale tak to już z biżuterią tego typu zwyczajnie jest. Szkoda również, że nie ma charmsa z maszyną do szycia, bo brałabym go bez zastanowienia! :)
Myślę, że całość prezentuję się naprawdę pięknie, a moja kolekcja zawieszek powoli i stopniowo będzie się wzbogacać :). 
Pozostałe zawieszki do obejrzenia i/lub zakupienia w sklepie Soufeel, szczegóły + kod zniżkowy na samym dole!!!

TRANSLATE

UWAGA:
Sklep Soufeel oferuje darmową dostawę przy zakupach za min 50$, jak również prawo zwrotu i wymiany towaru w ciągu aż 365 dni!
Ponadto na hasło BLOG5 otrzymacie 5% zniżki od wartości Waszego zamówienia!


          

1 komentarzy:

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE