czwartek, 14 października 2010

Złoty liść

Tym razem prezentuję Wam zestaw w moich ulubionych barwach: pudrowych oraz bieli, dodatkowo chcę się pochwalić dwoma nowymi rzeczami :)
Po pierwsze: spódniczka.
Jest jednym z dwóch projektów, które uszyłam na wyjazd do Warszawy i ostatecznie nie zdecydowałam się ich ubrać. Nie miałam jej wtedy za bardzo z czym zestawić. Przedwczoraj byłam na zakupach, więc sytuacja uległa zmianie :)
Wykonana z elastanu i szyfonu. Z tyłu zapinana na odkryty metalowy zamek. Pierwotnie miała jeszcze wszytą szarfę, aby można było zawiązać kokardę, lecz zrezygnowałam z tego pomysłu. Wykorzystam go w innym projekcie. W ogóle to kupiłam te materiały z zamiarem uszycia sukienki, ale w moim pięknym mieście w żadnej pasmenterii nie mogę znaleźć odpowiedniego suwaka.
Po drugie: torebka !
Bardzo podobną miała ze sobą Ania na sesji zdjęciowej w Blue City, a ja na fotkach w poprzednim poście.
Na spotkaniu otrzymałyśmy karty upominkowe do sklepów TK Maxx. Już następnego dnia w Poznaniu, nie mogłam się oprzeć by ją wykorzystać. Szybko w ręcę wpadło mi to cacko! Dokupię sobie małą złotą kłódeczkę aby była podobną do Birkin :)
Zazwyczaj nie chodzę po lumpeksach, rzadko kiedy. Prawie rok temu kupiłam tam tą marynarkę, nową, bodajże za 6 zł. Była na mnie o wiele za duża, ale udało mi się ją w miarę zmniejszyć, dodałam poduszki. Przeleżała swoje na dnie szafy wystarczająco długo :)


Ehh nadchodzi jesień, trzeba wykorzystać ostatnie okazje na zdjęcia w plenerze :)


pozdrawiam
Irmina

This time I'd like to present you a set in my favorite colors: powder and white, and I want to boast two new things:)
Firstly: skirt.
It's one of the two projects that I made to the trip to Warsaw and finally decided not to wear them. I didn't know, what should I add to this outfit. The day before yesterday I was shopping, so the situation has changed :) Made of spandex and chiffon. On the back has got the outdoor metal zip. Originally, she had two chiffon scarves, cause I wanted to make a bow, but I gave up with that idea. I will use it in another project. In general, these materials are bought with the intent to sew some dress, but in my beautiful I can not find the right slider in any haberdashery.
Second thing: bag!
It's similar to each other, that You'll see in Annes photo session in the Blue City, and in the previous post. At the meeting we received gift cards to stores TK Maxx. Already the next day in Poznan, I could not resist to use it. Quickly fell into my hands is a gem! I'll purchase a small gold padlock and it will  similar to Birkin Bag :) Usually I don't buy in second hands. Almost a year ago I bought there this jacket, it was new, it cost 6 zł. She was to big for me, but I managed to reduce it as, I added a pillows. Lain at the bottom of my closet long enough:)
Ehh autumn comes, It;s the last time to make some pictures in the outdoors :)


SPÓDNICZKA: IRMINASTYLE
Marynarka: Second Hand + DIY
Buty: zwykły sklep
Bluzka: C&A
Złoty liść: New Yorker
Pierścionek: Parfois
Kolczyki: H&M
Torebka: TK Maxx

Zdjęcia: Kacper

11 komentarzy:

 1. dalkeo tej torebce do birkin, nawet do imitacki birkin

  OdpowiedzUsuń
 2. przecież wiem :d ale jest utrzymana w podobnym stylu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękna torebka i spódniczka!

  OdpowiedzUsuń
 4. super zestaw w moich ulubionych kolorach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczny zestaw, elegancki, taki bardzo kobiecy : ) Chociaz osobiście dodałabym jeden wyrazisty element, w ciemniejszym kolorze - może buty w ciemnym kolorze, albo czerwone/bordowe korale

  OdpowiedzUsuń
 6. hmm, ciekawe czemu ta torebka jest z TK Maxx? :)


  świetny pomysł na spódnicę.

  OdpowiedzUsuń
 7. OOOO faktycznie, bardzo podobna do tej z BC :)

  kurde, kurde, jak ja kocham Twoje włosy!

  OdpowiedzUsuń
 8. zestaw super, świetna kiecka a torebka rzeczywiście bardzo podobna, fajna jest

  OdpowiedzUsuń
 9. ciekawa spódnica i pierścionek ;)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE