środa, 22 czerwca 2011

Konkurs z Activią. Wygraj bon na zakupy do Zary lub H&M

Właśnie zmykam na kolejną sesję plenerową na bloga (tym razem do pokazania będę miała nową sukienkę), a w międzyczasie proponuję Wam mały konkurs.

Do wygrania jest bon na zakupy o wartości 100zł, do Zary lub H&M.
Dodatkowo, każde konkursowe zgłoszenie, trafi na stronę activia.pl, gdzie do wygrania jest weekend w Spa/


 Od rana do wieczora funkcjonuje na najwyższych obrotach. W pracy i w domu towarzyszy jej ciągły stres, odżywia się niezdrowo i nieregularnie – tak coraz częściej wygląda życie współczesnej kobiety. Efekt? Problemy z trawieniem, wzdęcia, zaparcia, złe samopoczucie … i przede wszystkim błędne przekonanie, że nie ma na to żadnej metody.

Celem kampanii prowadzonej przez markę Activia jest przekonanie kobiet, że mogą znowu poczuć się szczęśliwe i lekkie. Regularne jedzenie Activii pomaga „uwolnić brzuch i uwolnić siebie.


Aby wziąć udział w konkursie i zdobyć szansę na wygranie nagród, trzeba zamieścić w okienku poniżej odpowiedź na pytanie konkursowe:

Pomyśl co sprawia Ci przyjemność, jakie są Twoje pasje i jak dotąd w ich realizacji przeszkadzały Ci kłopoty trawienne. Napisz, co zmieniło się po wypróbowaniu Activii, jak się teraz czujesz.

A oto przykładowa historia uwolnienia:

"Kocham góry i uwielbiam wyjazdy w polskie Tatry. Niestety, w trakcie górskich wędrówek często przeszkadzał mi mój wiecznie wydęty brzuch. Teraz, gdy mam lekki brzuch, jakoś bardziej się sobie podobam i mogę w pełni cieszyć się widokami szczytów górskich"


UWAGA!
PROSZĘ NIE PISAĆ ODPOWIEDZI KONKURSOWYCH W KOMENTARZACH! ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE, TRZEBA KLIKNĄĆ NA ZIELONE OKIENKO PONIŻEJ I WYPEŁNIĆ FORMULARZ KONKURSOWY!


Zwycięzcę wybiorę ja, przy wsparciu organizatorów konkursu :)
Liczę Więc na waszą inwencję.
Regulamin konkursu do przeczytania: TUTAJ . Zgłoszenia przyjmuję do 28.06.2011 ro godz 23:59!

pozdrawiam i życzę powodzenia!
I