środa, 23 listopada 2011

Mój pokaz mody już jutro!!!

Moi Drodzy, chciałam Wam przypomnieć o moim własnym pokazie mody, który odbędzie się już jutro!
Mam nadzieję, że z częścią z Was zobaczę się w klubie The Eve w Warszawie juz od 21:30.
Wejście jest wolne i darmowe!


pozdrawiam i do zobaczenia!!!
:) :) :)
Irmina


Wydarzenie na Facebooku12 komentarzy:

 1. oh ... jak chciałabym tam być :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę trzymała za Ciebie kciuki :)
  Czekam na fotorelację :)
  A.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe, co pokażesz? Chyba nie tę jakość, co na blogu? I zastanawia mnie też to, że kiedy zwracano Ci uwagę na kiepską jakość Twoich poczynań, odpowiadałaś, że nie jesteś projektantką, a tu...proszę!:(
  Aniela K.

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja chciałabym zapytać od kiedy to pokaz w klubie w ramach imprezy jest " czyimś własnym"?

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Twojego bloga, wpadam tu bardzo często ale komentuję po raz pierwszy :) Życzę żeby pokaz się udał, niestety nie wpadnę bo tak jak Ty jestem z Poznania a niestety jutro o 6 muszę być w pracy, ale trzymam kciuki :)

  Może jeszcze zwrócę się do komentatorów, np. Anieli K. "kiepska jakość Twoich poczynań" masz na myśli projekty czy co? Nie ma na świecie projektanta który zadowoliłby wszystkich, w ogóle nie ma takiego człowieka. W ogóle nie wiem o co chodzi z Tą jakością. To są ciuchy które sobie Irmina wymyśliła, mniej lub bardziej oryginalne i tyle, jeżeli przez jakość rozumiesz robienie rzeczy innowacyjnych, nie obiecywała nigdy rzeczy robionych z surowców wtórnych.
  Co z tego, że pokaz kolekcji Irminy nie jest od początku do końca jej imprezą? jej kolekcja jest częścią składową tego wydarzenia do której przysługuje jej niepodważalne prawo własności.

  OdpowiedzUsuń
 6. odnosząc się do powyższego komentarza:
  zgadzam się że nie można tego nazwać autorskim pokazem, jest to część cotygodniowego cyklu imprez w klubie. W takich wypadkach należy używać sformowania
  "prezentacja projektów w ramach cyklu imprez"...

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekamy na fotki z pokazu i oczywiście Twoje kreacje ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. witaj :)

  u mnie na blogu jest relacja z Twojego pokazu :)

  http://isabeldrafts.blogspot.com/2011/11/sukienki-torebki-irmina-style.html

  OdpowiedzUsuń
 9. @Anonimowy 8:15: Przyszła taka chwila, kiedy musiałam zdecydować, czy chcę być tylko blogerką, czy chcę raczej realizwać moją większą pasję, jaką jest projektowanie ubrań. Jestem ambitną osobą i myślę, że to oczywiste, że na wybiegu nie pokażę tandety ani kiepskiej jakości. Wszystko odszyte jest bardzo starannie, na naturalnych podszewkach, z dobrej jakości materiałów przy zachowaniu minimalnej widoczności szwów.

  @ Anonimowy 15:10: "mój własny pokaz" pisałam z rozpędu, no ale przypuszczam, że każdy zrozumiał, że chodzi o sens, że ja się wystawiam, prezentowana będzie moja kolekcja.

  @Anonimowy 12:28: klub często organizuje imprezy tego typu, gdzie jednego wieczora prezentowanych jest kilku artystów z różnych dziedzin. Każde wydarzenie ma jednak osobne nazwy, innych organizatorów oraz różne terminy, nie można tego nazwać cyklem. Mój pokaz był głównym punktem wieczoru, wraz ze mną zaprosiłam do współpracy markę republika Artystyczna, aby moje sylwetki były kompletnie wystylizowane. W trakcie całej imprezy wyświetlane na ekranach były również zdjęcia jednego fotografa. A sformułowanie "prezentacja projektów w ramach cyklu imprez"... w tym wypadku uważam za nie na miejscu. Całe wydarzenie było jednak przygotowane pod mój pokaz.

  OdpowiedzUsuń
 10. Szału nie było.... Kolekcja jest mało spójna. Dół sukienek, spódnic jak na projektantkę jest kiepsko odszyty.... powinien być odszywany szwem krytym (niewidoczne podszywanie). W Twoich projektach dół jest podwinięty i przejechany stębnówką, na zdjęciach widać że nawet nie rozprasowany.... Proponuję skorzystać z kursu szycia..... TAM UCZĄ PODSTAW TEGO ZAWODU....!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Fakt, że szału nie było, ja bym raczej nie czepiała sie technicznych niedociągnięć, które fakt- rzucają sie w oczy, ale bardziej treści tej kolekcji. Jest cukierkowo aż do porzygu... Są jednak kobiety, które lubią sie tak ubierać. Ogólnie gratuluję, że w ogóle próbujesz i kultywujesz swoją pasję.

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE