wtorek, 24 kwietnia 2012

RECENZJA: Piórko Bamboo Stylus

Ostatnią rzeczą, jaką testowałam, to piórko Bamboo Stylus. Jest to mały gadżet, ułatwiający nam korzystanie z wszelkich ekranów dotykowych, np. tabletów. Piórko swoim wyglądem przypomina długopis zakończony małą poduszeczką :) Jest bardzo poręczne, nie zajmuje wiele miejsca i można je przymocować w dowolnym miejscu (haczyk można rozmontować).
Polecam to piórko osobom korzystającym z tabletów. Sprawia, że pisanie i rysowanie staje się jeszcze bardziej naturalne. Korzystając np. z przeglądarki internetowej, łatwiej nam trafić w odpowiednia frazę na ekranie, niż większym od piórka opuszkiem palca.
Tablet zabierałam ze sobą w moich ostatnich podróżach, który świetnie sprawdza się jako odbiornik pod internet lub chociażby jako odtwarzacz muzyki. Pozwoliło mi to zrezygnować z zabierania ze sobą laptopa.
Posiadając dłuższe paznokcie, już odruchowo szukałam w torebce pióra, aby ułatwić sobie korzystanie z BlackBerry. Ono po prostu zostało stworzone aby dostarczyć nam więcej radości z używania tabletu.
Pochwała należy się również za ponadczasowy design oraz dostępność różnych wersji kolorystycznych piórka, które wprost zachęcają do zabrania go w ręce :)
Minusikiem jest to, że piórko zostawia czasami na ekranie smugi w postaci kropeczek, ale można się ich błyskawicznie pozbyć specjalną szmatką, do przecierania.

Mogę szczerze polecić
Irmina :)

TRANSLATE
Piórko Bamboo Stylus
Tablet BlackBerry Play Book

4 komentarzy:

  1. Niezły nabytek! JA z Bamboo kupuję sobie teraz tablet graficzny by projektować komputerowo ^^. NApisz kiedyś recęzje twojego Black Berry!

    OdpowiedzUsuń
  2. Stylowy gadżet. Jeśli nie ma czarnego, dla siebie wybrałabym pewnie pomarańczowy :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE