czwartek, 3 września 2015

Instagram mix: maj - sierpień '15 + wyniki

Wieki nie było tutaj wpisu z cyklu Instagram mix, więc początek miesiąca jest doskonałą okazją, do streszczenia Wam w obrazkach moich ostatnich czterech miesięcy życia! ;). 
Przede wszystkim w tym czasie bardzo dużo podróżowałam, głownie po Portugalii i widziałam sporo pięknych miejsc. Zakończyłam Erasmusa w Porto, oraz wróciłam ponownie do Polski. Aktualnie kończę magisterkę, jednak... zapisałam się na kolejne studia licencjackie :D. Szczerze? Marzy mi się za rok kolejny Erasmus. Być może będzie to Porto, a może kompletnie inne miejsce. Stwierdziłam jednak ostatnio, że chcę nadal podróżować, bo znowu - oprócz studiów, nic mnie w Polsce nie trzyma. Chociaż czas oczywiście zweryfikuje czy uda mi się zrealizować, to co wstępnie zaplanowałam ;).
Póki co, we wrześniu skupiam się na nauce i nadrabianiu zaległości, a już w październiku  zaczynam kolejną podróż w kilka miejsc: południe Polski, Warszawa a następnie Wilno! ;)

Obserwujcie mnie na moim Instagramie na bieżąco!

Photobucket

P.S. Na samym dole tego wpisu znajdziecie informację o tym, kto wygrał bransoletkę w konkursie Nomination Italy! ;)

TRANSLATE
 1. Stylizacja dnia. 2. Fryzura dnia. 3. Portugalskie piwo oraz chill przy basenie moich znajomych. 4. Mój piękny Poznań <3.

5. Sukienka weselna mojego autorstwa w trakcie realizacji. 6. Oraz po ukończeniu, w pełnej okazałości. 7. Prezent od Lidl'a. 8. Prezent od Nomination Italy.

9. Piękny naszyjnik od Happiness Boutique. 10. Makijaż dnia. 11-12. Stylizacja dnia.

13. :). 14. Właśnie za tym tęskniłam najbardziej: szycie! 15. Pyszny cydr. W Portugalii tego nie mają ;). 16. Pierwszy dzień po powrocie z Erasmusa, czyli mała depresja.

17. Powrót do Polski, czyli lotnisko w Porto. 18. Ostatni wieczór na Ribeirze z moimi dziewczynami. 19. Piscina das mares, czyli naturalny basen w Matosinhos pod Porto. 20. Mgliste poranki nad oceanem. Matosinhos.

21. Nocne pisanie pracy dla mojej portugalskiej uczelni. 22. Zwiedzanie Porto. 23. Michael by chyba padł na zawał z wrażenia, czyli w drodze na moją ostatnią imprezkę w Porto. 24. Wybrzeże w Porto.

25. Tradycyjnie w Portugalii, czyli bifana + piwo. 26. Poniedziałkowe wieczory w Porto. 27. Polskie drużyny w popularnej knajpie w Porto - Adega Leanor. Naklejka Warty Poznań - ode mnie ;). 28. Rzeka Douro w Porto. 

29-30. Dach z parasoli w Póvoa de Varzim / Portugalia. 31. Lody Kinder Bueno i Oreo <3. 32. Zwiedzając Porto z moim młodszym bratem.

33. Ostatnie dni w moim kochanym Porto. 34. Chill w parku. 35. Odbiór mojego brata z lotniska :). 36. Kolejny wieczór w Porto z moimi znajomymi.

37. Make-up dnia. 38. Stare vs. nowe, czyli architektura w Porto. 39. Kolejny wieczór w Portugalii. 40. Przyozdobione Porto podczas święta Festa de São João.

41. Bilet na występ mojego kochanego Johna Legenda <3. 42. Cudowne Porto nocą. 43. Manufaktura cukierków. 44. Kolejne lądowanie w Porto. Szósty lot w ciągu 17 dni.

45. Wieczór w Faro / Portugalia. 46. Lepiej nie zasypiać na plaży, czyli chill na plaży w Portimão  / Portugalia. 47-48. Przepiękne i absolutnie cudowne Lagos / Portugalia.

49-50. Lagos / Portugalia. 51. Stylizacja dnia. 52. Upał w Porto.

53-56. Dni na Maderze. Czarna plaża oraz niebo <3.

57-58. Zwiedzanie pięknego Funchal / Madera. 59. Lody Rafaello. 60. Naturalny basen na Maderze. 

61-64. Madeira island.

65. W oczekiwaniu na lot na Maderę / lotnisko w Lizbonie. 66. Kolejny szalony wieczór w Porto. 67. Kaplica na plaży w Miramar / Portugalia. 68. Chińskie danie w moim wykonaniu :P.

69. Matosinhos / Portugalia. 70. Vogue Portugal. 71. Syrenki Arielki na wybrzeżu :D. 72. Nowy zegarek: Michael Kors. 

73. A dupa rośnie! Czyli kawiarnia Spirito w Porto. Polecam! 74. W oczekiwaniu na lot na Azory, który finalnie został odwołany / lotnisko w Porto. W Konkursie współorganizowanym z Nomination Italy wygrywa:

kasiulka71688@wp.pl 

Gratuluję! ;)          

4 komentarzy:

 1. Ale super, kiedyś na pewno muszę zwiedzić Portugalię! Świetna decyzja z tym Erasmusem!

  OdpowiedzUsuń
 2. To super, że podróżujesz skoro masz na to świetne okazje! :) Naprawdę obszerny, ale pozytywny i ciekawy mix.

  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeden z lepszych mixów jakie widziałam! Naszyjnik od Happiness Boutique jest niesamowity! <3

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE