poniedziałek, 25 października 2010

Z czerwoną kokardą

Przed Wami ostatni pakiet zdjęć z sesji zdjęciowej  :) Post nieco z opóźnieniem. okazało się, że zepsuł mi się zasilacz od laptopa, który się wyładował, a w nim utknęły wszystkie moje pliki. Na nowy będę musiała czekac bagatela 2 tygodnie, w tej chwili korzystam z życzliwości mojego brata  ;)
Złośliwość rzeczy martwych w moim otoczeniu nabiera szczególnego znaczenia. To już standard.


Dziś swoją premierę ma jeansowa spódniczka, którą tak na prawdę uszyłam w czerwcu. Jest to projekt najprostszy z możliwych, ale ostatnio lubiłam szyć właśnie proste ubrania.
Do tego uszyłam pasek  ;) Kiedyś prezentowałam tą kokardę jako opaskę na głowę. Od początku moim celem było umieszczenie jej na pasku na talię. Wspominałam kiedyś, że nie mogę w żadnej pasmanterii znaleźć czerwonej gumy, dlatego kupiłam czarną i obszyłam ją materiałem dodając zatrzaski.


Przypominam również, że możecie jeszcze na mnie głosować w konkursie TK Maxx. Dzień ogłoszenia wyników to moje urodziny, wiec możecie zrobić mi taki mały prezent ;P
http://www.konkurstkmaxx.pl/glosowanie_tygodnia.html


Serdeczne pozdrowienia
Irmina

I'd like to show You the last pack of the pictures from my latest photo session :) A post is a bit late, it turned out that my power adapter from the laptop is broken, and all of my files stucked on my computer. I must wait for a new about 2 weeks, at the moment I use the kindness of my brother ;) Released today has a jeans skirt, which I made in June. This project is the simplest possible way, but recently I liked to sew simple clothes. For this I made the belt ;) Once I presented the bow in a handband. From the beginning my goal was to put her in the bar on the deck. I mentioned once that I can not find any red elastic in the shop, so I bought a black and adding material.


SPÓDNICA, PASEK, TORBA: IRMINASTYLE
Top: C&A
Sweter: Gemo
Buty: zwykły sklep
Bransoletka: targ
Pierścionek: H&M

Zdjęcia: Włodzimierz Zaworski
Wizaż: Elżbieta Dobrzyńska

12 komentarzy:

 1. mam już pasek i torebkę!!!! jestem mega zadowolona szczególnie dlatego że samo wykonanie jest idealne, dokładność i perfekcja w każdym calu , mam coś czego nie ma tysiące dziewczyn( sam pasek jest tak niezwykłym motywem wzbogacającym moją garderobę przy nawet najprostszej sukience połączonej z tym paskiem zwracam na siebie uwagę co jest strasznie fajne) dziękuję Irmina!!!! masz świetne projekty ....

  OdpowiedzUsuń
 2. super! bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. masz fajne pomysły, ten pasek jest rewelacyjny (i torebka i spódnica:)

  OdpowiedzUsuń
 4. zawsze lubiłam połączenie czerwieni i jeansu, świetnie to wygląda

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo mi się podoba, szyjesz rzeczy które świetnie pasują do Ciebie i Twojej figury, masz wyczucie tego w czym Ci dobrze, a taki zestaw to sama chętnie bym założyła. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. super zestaw, prosty a pełen uroku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjęcia!!! A Ty wyglądasz na nich rewelacyjnie!!!

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE