piątek, 30 grudnia 2011

Dzieje się

Chciałam Was zaprosić do przeczytania mojego felietonu, który ukazał się wczoraj na portalu LaMode.info, na temat "czy projektant powinien umieć rysować?" Możecie go przeczytać TU.Ostatnio również na portalu Lula.pl ukazała się moja stylizacja. TU
Chciałabym Was również zaprosić na mój charytatywny pokaz mody w Dublinie, który odbędzie się siódmego stycznia. oczywiście, jeśli będziecie na miejscu :) TU

6 komentarzy:

 1. Niestety nie będe mogła ujżeć tego pokazu, z powodu czego już się rozklejam, bo chciałam mieć twój autograf i się zapytac o małą rade(taką wiemsz, amator pyta mistrza)


  Bardzo mi się podoba info o umiejętnościach plastycznych przy zawodzie projektanta, oraz te projekty( sądze że to twoje bo pamiętam te spódniczki z twojego pokazu, który oglądała na youtubie)


  A twoje postępy na stronie Lula.pl śledze od dawna.  No cóż więc jeszcze raz ponawiam pytanie. co się stało z twoim sklepem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak dla mnie to marny ten felieton. Pod względem językowym i stylistycznym kiepsko. Logiki tu brak, nic z niego nie wynika - nie określiłaś czy rysunek jest zbędny, czy nie, pomieszanie z poplątaniem.

  A co do samego rysowania to uważam, że jeśli się jest kreatywną osobą to ze szkicowaniem nie powinno się mieć problemu. Właśnie szycie wg mnie nie jest konieczne. Tak jak architekt musi narysować ale nie musi budować.

  OdpowiedzUsuń
 3. a piszesz jeszcze na pingerze? bo tam cię zauważyłam a teraz na polskich szafach :) Błagam o odpowiedz i z góry dziękuję :) pozdrawiam! i życzę wszystkiego dobrego w nowy rok! byś dodawała częściej posty, bo nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hey Irmino :) Jestem Twoją fanką na fb i od dość dawna obserwowałam Twoje przygpotowania do pierwszego pokazu i nowe projekty. Kilka rzeczy naprawdę mi się podoba (o czym już wcześniej pisałam) :) Tak trzymaj! :) Założyłam ostatnio bloga i chciałabym, żebyś w miarę możliwości oceniła moją stylizację. Zapraszam na www.violinstyle.blogspot.com Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE