wtorek, 5 maja 2015

Instagram mix: marzec - kwiecień '15

Co dwa miesiące przygotowuję na blogu przegląd moich zdjęć, które publikuję na moim Instagramie. Nie mogło go oczywiście zabraknąć i tym razem. 
Muszę przyznać, że w marcu i kwietniu działo się u mnie wyjątkowo dużo. Praktycznie nieustannie podróżowałam i w samym tylko kwietniu byłam w pięciu krajach i pięć razy leciałam samolotem. Wielkanoc spędziłam za to na Majorce, gdzie miałam przyjemność w końcu zobaczyć mojego młodszego brata i sama kilka dni później poleciałam do Polski w kilkudniowe odwiedziny. Zawsze miło być w domu, nawet na krótko!
Zawsze chciałam sporo podróżować i jestem szczęśliwa że na tą chwilę mam ku temu warunki, ale nie wiedziałam, że może to być aż tak wykańczające! W maju spędzę o wiele więcej czasu w Porto, odpocznę trochę i nadrobię zaległości, których mam już całą masę. Nie będę jednak marudzić z tego powodu :)))
Obserwujcie mnie na moim Instagramie na bieżąco!

Photobucket
TRANSLATE
1. Selfie przed imprezą! 2-4. Tavira / rejon Algarve / Portugalia.

5-7. Tavira / rejon Algarve / Portugalia. 8. Aquapark, czyli współne wyjście podczas Erasmus National Meeting.

9. Nowa bransoletka ze srebra od Nomination Italy. 10. Poranki w Porto, widok z okna mojego portugalskiego mieszkania. 11. W oczekiwaniu na lot do Porto na lotnisku w Berlinie. 12. Zawsze dobrze być w domu <3.

13. Mój rodzinny Poznań. 14. W końcu piwo w normalnym rozmiarze.  15. Kochana Maria Antonina <3. 16. Trochę poszalałam z zakupami w ostatnim czasie.

17. Lądowanie na lotnisku w Poznaniu. 18. W oczekiwaniu na lot do domu. Lotnisko Paris Beauvais, czyli najgorsze i najnudniejsze lotnisko Europy. 19. Tuż przed imprezą na łodzi z moimi kochanymi Erasmuskami. Porto. 20. Czekając na lot do Porto na lotnisku w Palma de Mallorca (typową rzeczą dla Portugalczyków jest ustawianie walizek w kolejkach przed bramką, przed wejściem na pokład samolotu. Spotkałam się z tym wielokrotnie! Wygląda to naprawdę przekomicznie i wzbudza śmiech u innych podróżnych. Portugalczycy klaszczą również po wylądowaniu samolotu, podobnie jak Polacy ;)).

21. Kogo my tu mamy?! Mój kochany brat Kacper! :D 22. Wielkanoc na Majorce. 23. Ekipa z Majorki, czyli Erasmusi z Porto. Ośmiu Polaków i jeden Kanadyjczyk :D 24. Uzależniający kolor morza na Majorce. Nie mam pytań.

25. Północ Majorki. 26. I want ice cream! 27. Z moim bratem. 28. Mrożona kawa przed pójściem na plażę w Palma de Mallorca.

29. Nowy zegarek od Daniel Wellington. 30. Palma de Mallorca, czyli stolica Balearów. 31-32. Najlepsze lody EVER!

33. Zachód słońca na plaży na Majorce. 34. Żyć nie umierać. 35. Plażing , jak co dzień. 36. W oczekiwaniu na zachód słońca.

37. Pierwszy dzień na Majorce. 38. W oczekiwaniu na lot do Palma de Mallorca. 39. Opalanko w kwietniu nad oceanem w Matosinhos, obok Porto. 40. Miasteczko Costa Nova / Aveiro / Portugalia.

41. Polskie dziewczyny z Porto. 42. Rowery w Aveiro <3 / Portugalia.

43. Plaża w Granja. 44. Quesadillas z guacamole, czyli pyszności, które nauczyła mnie robić moja koleżanka z Meksyku. 45. Stylizacja dnia / Porto. 46. Nowy zegarek Daniel Wellington.

47. The night is burning <3. 48. Gdzie my do diabła jesteśmy? Czyli wsiąść w niewłaściwy pociąg i wysiąść nie wiadomo gdzie. 49. Siedmiolecie istnienia bloga. 50. Somersby, kwiat bzu i limonka.

51. Zachód słońca widoczny z mojego okna. 52. Miłe popołudnie w Porto. 53. Portugalski Vogue, oraz kilka innych drobiazgów. 54. Płonące niebo. 

55. Testowanie wina Porto. 56. Stylizacja dnia. 57. Najlepsze ciasto ever! Tylko 1€! 58. Ribeira w Porto. 

          

2 komentarzy:

  1. Świetny ten mix! Widzę aktywnie i pozytywnie spędzony czas! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dawno mnie u Ciebie nie było, i widzę że dalej dużo podróżujesz. Bardzo dobrze!
    Trzeba mieć co wspominać :)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE