poniedziałek, 27 lutego 2017

DIY: 3 biustonosze Crystal Bra

Mieszkam w Atenach równo od trzech tygodni i przez ten okres naprawdę sporo się działo. Zdążyłam już odwiedzić nawet dwa kolejne kraje i w miarę przyzwyczaić się do szalonego życia tutaj. Wiem już nawet które miejsce stanie się moim dłuższym przystankiem, zaraz po opuszczeniu Grecji, ale o tym pochwalę się, kiedy sprawy zostaną już oficjalnie potwierdzone :).
Oprócz całej masy relacji z moich mniejszych i większych podróży, będę nadal pokazywała również moje własnoręcznie wykonane rzeczy. Oczywiście, nie mam ze sobą w Atenach maszyny do szycia, ale mam za to mały zapasik wyrobów do pokazania, które udało mi się skończyć jeszcze w Polsce, a poza tym to na pewno w międzyczasie będę wykonywała jakieś DIY.
Na pierwszy ogień idą cekinowe biustonosze. Jeśli śledzicie tego bloga od dawna, to z pewnością wiecie, że od czasu do czasu lubię rzucić się w "drobnicę" i gęsto wyszyć sobie biustonosz przypominający kulę dyskotekową :P (więcej TU). W ostatnim czasie miałam okazję wykonać 3 podobne, a nawet jeszcze gęściej wyszywane egzemplarze na zamówienie, które prezentuję na zdjęciach poniżej. 
W zależności od rozmiaru, biustonosz taki wyszywa się od 12 do nawet 30h. Wraz z długością doszywania kolejnych elementów zyskuje również na wadze, ale efekt finalny na żywo robi naprawdę niesamowite wrażenie i cudownie odbija światło! :)

TRANSLATE

1


2


3


          

10 komentarzy:

 1. Przepiękne. Podziwiam za pomysł i cierpliwość.

  OdpowiedzUsuń
 2. o matko, podziwiam cierpliwość zdecydowanie! mega :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Boże! one są cudowne dzieło sztuki! niczym z wybiegów vs a jak dla mnie i lepiej :D no czarny to już całkiem petarda!

  OdpowiedzUsuń
 4. Robi wrażenie niesamowite! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Szałowe :) Podziwiam za cierpliwość i talent.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny, ale dziewczyny podpowiedzcie do jakiej stylizacji go założyć?? Jak się je nosi? Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. ile kosztuje taki stanik u Ciebie na zamówienie ?

  OdpowiedzUsuń

Zostaw po sobie ślad :)
KOMENTARZE OBRAŹLIWE ORAZ SPAM NIE BĘDĄ AKCEPTOWANE